Renowacja posadzek kamiennych, betonowych, marmurowych

Jeżeli poszukują Państwo fachowców świadczących usługę renowacji posadzek, w tym betonowych, z kamieni naturalnych, w tym marmurowych, na profesjonalne wsparcie można liczyć w ramach współpracy z naszą firmą. Jej efekt to pięknie odnowiona, lśniąca i wyglądająca jak dawniej powierzchnia, która może stać się prawdziwą ozdobą każdej przestrzeni. Gwarantujemy doskonałą jakość uzyskanych rezultatów utrzymujących się przez długie lata po wykonaniu prac. To zasługa m.in. nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń oraz technologii, z których korzystamy w celu realizacji zleceń.

Renowacja posadzek kamiennych, terazzo, lastrico, konglomeratów

Renowacja posadzek z naturalnego kamienia przywraca podłodze dawny blask. Nadajemy posadzkom długotrwały efekt połysku. Stosujemy bezpieczne i nowoczesne metody, gwarantujące piękny wygląd na lata. Specjalizujemy się w innowacyjnej technologii renowacji posadzek z naturalnego kamienia, terazzo, lastrico, konglomeratów i innych.

Pierwszy etap renowacji to zdjęcie starych warstw polimerowych i nagromadzonego brudu. Zabieg ten przeprowadzamy przy pomocy specjalistycznych środków chemicznych oraz maszyn – szorowarek. W ten sposób odkrywamy nawet spod kilkunastoletnich warstw brudu prawdziwy, pierwotny wygląd kamienia. Znikają wówczas nawet mocno ciemne pasy pod ścianami. Zabieg doczyszczania kończy się neutralizacją posadzki czystą wodą. Dzięki temu usuwamy wszelkie zbędne cząsteczki środków chemicznych. Ich nadmierne oddziaływanie działa bowiem degradująco na kamień.

Innowacyjna Metoda Polimerowa Do Renowacji Posadzek

Drugi etap renowacji to dwuetapowe polerowanie diamentowymi narzędziami. Nasz cel to przywrócenie naturalnego wyglądu kamienia na posadzce. Wieloletnie użytkowanie, szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych, degradujący wpływ atmosferycznego tlenu sprawiają, że wierzchnia warstwa posadzki matowieje i utlenia się. Podczas zabiegu polerowania zdzierany jest niecały milimetr grubości posadzki. Dzięki temu wydobywamy lity i niezniszczony materiał oraz zamykamy częściowo otwarte pory kamienia.

Trzeci etap renowacji to zabezpieczenie powierzchni impregnatem polimerowym. Unikalny, zaprojektowany specjalnie do intensywnego użytkowania polimer, skutecznie zamyka wszelkie, nawet najmniejsze pory kamienia. Dzięki temu tworzy na powierzchni posadzki ochronną barierę. Wówczas podłoga staje się odporna na działanie tlenu atmosferycznego, wnikanie i zaleganie w mikroporach brudu. Dodatkowo powłoka polimerowa tworzy barierę ochroną przed większością płynów, które przypadkowo rozlane, mogłyby trwale zabrudzić nawet najpiękniejszą posadzkę (np. czerwone wino, przepracowany olej itp.).

Posadzka jak nowa dzięki profesjonalnej renowacji

Pierwotne właściwości zarówno estetyczne, jak i użytkowe posadzki z czasem się zatracają z uwagi na intensywną eksploatację powierzchni. Po kilku latach nie wygląda już tak samo jak na początku po montażu i często nawet korzystanie z niej zaczyna być niebezpieczne. Aby nie dopuścić do dalej postępujących, negatywnych zmian i kompleksowo odświeżyć nadwyrężoną zębem czasu powierzchnię, warto skorzystać z pomocy naszej firmy, świadczącej usługi m.in. w Poznaniu. Jesteśmy elastyczni, dlatego zapraszamy do współpracy każdego klienta zainteresowanego naszą ofertą niezależnie od rodzaju, stanu technicznego, materiału, wielkości i wieku danej podłogi.

Proponujemy renowację posadzki przemysłowej wykonanej z wielu materiałów. Prace rozpoczynamy od dokładnego usunięcia zabrudzeń i starych powłok polimerowych, do czego wykorzystujemy specjalistyczną szorowarkę w połączeniu z odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi. Następnie przechodzimy do polerowania powierzchni przy użyciu technologii diamentowej, która gwarantuje najwyższą precyzję, bezpieczeństwo i wydajność. Na ostatnim etapie zabezpieczamy powierzchnię poprzez profesjonalną impregnację, co przekłada się na jej żywotność i odporność na wpływ czynników zewnętrznych.

Mogą Państwo powierzyć nam renowację m.in. posadzki przemysłowej:

– betonowej,

– kamiennej,

– marmurowej,

– terazzo,

– lastrico,

– z konglomeratu,

Estetyczna, użyteczna i trwała posadzka przemysłowa

Każde zlecenie realizujemy w sposób indywidualny, uwzględniając specyfikę powierzchni, warunki panujące w danym miejscu oraz potrzeby i wymagania klienta.

Mogą Państwo powierzyć nam renowację m.in. posadzki przemysłowej:

Powierzchnia przywrócona do stanu pierwotnego gwarantuje zarówno atrakcyjność wizualną, jak i lepsze cechy użytkowe, które polegają m.in. na uzyskaniu właściwości antypoślizgowych. W rezultacie zwiększa się bezpieczeństwo jej eksploatacji, co jest szczególnie istotne m.in. w zakładach pracy, obiektach użyteczności publicznej, sklepach, placówkach medycznych czy szkołach. Zapraszamy do współpracy niezależnie od tego, czy przedmiotem usługi ma być naprawa posadzki betonowej, kamiennej, marmurowej, czy jakiejkolwiek innej. Sprawnie, profesjonalnie i w przystępnej cenie zrealizujemy każde zlecenie.