Maty antypoślizgowe przemysłowe - Maty podłogowe gumowe Werkstep

Ergonomiczne maty antypoślizgowe przemysłowe Werkstep chronią i izolują posadzkę w miejscu pracy. Stworzone z poliuretanu, wykazują szczególne cechy: są wysoce odporne na ścieranie, dobrze zachowują się w niskich temperaturach, są odporne na starzenie oraz zużycie podczas prawidłowego użytkowania, zachowują stabilność rozmiaru. Są one szczególnie łatwe w obsłudze i czyszczeniu.

Dostępne w poniższej ofercie podłogowe maty antypoślizgowe pełnią podwójną funkcję: zabezpieczają posadzkę przed zniszczeniami i wydłużają jej żywotność, a jednocześnie redukują napięcia mięśniowe i obciążenia układu ruchu wynikające z długotrwałego przebywania w pozycji stojącej. Tym samym podwyższają komfort, a co za tym idzie – wydajność i satysfakcję korzystających z nich pracowników, którzy doceniają inwestycję w ich zdrowie i wygodę. To wysoce zaawansowane, opracowane na podstawie wyników profesjonalnych badań, przemysłowe, gumowe maty antypoślizgowe o znakomitej elastyczności i wytrzymałości na odkształcenia, co przekłada się na trwałość i uniwersalność użytkowania.

Maty antypoślizgowe przemysłowe

Kluczowym aspektem, który decyduje o prozdrowotnych właściwościach oferowanych wyrobów, jest odpowiednia konstrukcja składająca się ze starannie dobranego materiału zaprojektowanego w sposób przyjazny dla stawów, mięśni i kości. Precyzyjne wykonanie obejmujące wypustki sprawia, że przemysłowe, gumowe maty podłogowe antypoślizgowe doskonale amortyzują każdy krok i tym samym skutecznie odciążają układ ruchu. W rezultacie zmniejszają się dolegliwości bólowe obejmujące m.in. kręgosłup, biodra, kolana i stopy, które wynikają z długotrwałej pracy w pozycji stojącej.

O wszechstronności tych produktów świadczy bardzo dobra wytrzymałość na zmienne temperatury oraz wszelkiego rodzaju odkształcenia i naciski. Przekłada się to ich trwałość i możliwość bezawaryjnego użytkowania przez lata. To zyskowna i szybko zwracająca się inwestycja, dzięki czemu można mieć pewność, że zakupione gumowe maty podłogowe utrzymają swoje pierwotne właściwości przez bardzo długi czas niezależnie od miejsca zastosowania. Polecamy je m.in. do firm przemysłowych, placówek medycznych i edukacyjnych, sklepów, punktów usługowych i handlowych oraz wszędzie tam, gdzie praca odbywa się przez dług czas w pozycji stojącej.

Gumowe maty podłogowe Werkstep – gwarancja wysokiej jakości

Gwarancję jakości oferowanych wyrobów daje producent – niemiecka marka Werkstep, która dostarcza wysoce zaawansowane, profesjonalne i ergonomiczne wyposażenie do biur oraz zakładów pracy. Wielokrotnie nagradzane przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu produktów projektowanych przez doświadczonych inżynierów, którzy swoje działania poprzedzają precyzyjnymi badaniami i analizami. Zachęcamy do zamawiania przemysłowych, gumowych mat podłogowych antypoślizgowych – oferujemy szeroki wybór i przystępne ceny, a do tego profesjonalne wsparcie techniczne przy wyborze.

Maty antypoślizgowe przemysłowe

Maty Werkstep tworzą ergonomiczne i czyste miejsce pracy. Zapobiegają powstawaniu chorób układu kostnego, chronią przed niebezpieczeństwem poślizgu i upadku. Dodatkowo zapewniają izolację od zimnej posadzki i chronią od przedwczesnego zmęczenia.

Użytkowanie mat Werkstep przynosi długoterminowe efekty w postaci poprawy wydajności pracy oraz zmniejszenia ilości wypadków na stanowisku pracy.

Zobacz nasze produkty: