Maty gumowe do siłowni, pod ciężary, na wymiar, na schody

W naszej ofercie znajdują się gumowe, specjalistyczne maty np. na schody, wykonywane na wymiar, które mają zastosowanie w miejscach, gdzie podłoga narażona jest na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dostępne są egzemplarze przeznaczone pod instalacje i urządzenia pracujące pod wysokim napięciem, a także modele produkowane specjalnie z myślą o stanowiskach spawalniczych. Proponujemy również wyroby odporne na obciążenia, na których można kłaść rzeczy o dużej wadze, np. pod ciężary do siłowni, czy do magazynu.

Niezniszczalne i praktyczne maty gumowe

Dostępne w naszej ofercie maty gumowe doskonale nadają się do zabezpieczenia podłogi. Dzięki temu można uniknąć wielu zarysowań, odkształceń i zabrudzeń, które prowadzą do szybkiego zużycia powierzchni. Oferowane w tej kategorii wyroby pozwalają na uniknięcie takiego ryzyka poprzez zastosowanie dodatkowej, bardzo wytrzymałej warstwy izolującej, jaką jest wykładzina z gumy. Z tego względu idealnie spisują się do ochrony często użytkowanych powierzchni, jak np. w ruchliwych przejściach czy na schodach.

Maty gumowe do siłowni pod ciężary

Osobną grupę produktów stanowią wykonywane na wymiar maty gumowe do siłowni pod ciężary. Masywne hantle, sztangi i innego rodzaju obciążenie może przyczynić się do powstawania uszkodzeń na powierzchniach płaskich, więc warto je zabezpieczyć. Znakomita elastyczność i wytrzymałość na zewnętrzne czynniki materiałów, z których zostały wyprodukowane, sprawia, że można je w tym celu ułożyć pod ciężarami o nawet bardzo dużej wadze. Właściwości fizyczne tych produktów chronią podłogę nawet przed upadkami masywnych hantli, talerzy czy sztang.

Maty specjalistyczne

Maty Specjalistyczne to grupa specjalnie zaprojektowanych mat, które odpowiadają wymogom trudnych miejsc pracy. Są to m.in. maty do stosowania w bliskim sąsiedztwie urządzeń pozostających pod wysokim napięciem, maty elektrostatyczne, maty o wzmocnionej wytrzymałości przeznaczone do stosowania zarówno w obiektach rekreacyjnych jak i magazynach ciężkich materiałów i komponentów, a także maty do stosowania w obszarach spawalniczych.

Równocześnie maty specjalistyczne zachowują wszelkie właściwości antyzmęczeniowe, antypoślizgowe i izolacyjne, które pozytywnie wpływają na komfort i ergonomię pracy.

Elastyczne i uniwersalne maty gumowe na wymiar

Proponujemy wyroby o różnej grubości, którą dostosujemy do potrzeb zamawiającego. Dopasowanie do indywidualnych wymagań ułatwia także możliwość zamówienia maty gumowe do siłowni na wymiar. Warto w nie zainwestować, ponieważ pozwalają zarówno na bezpiecznie odkładanie i przechowywanie sprzętu, jak i wykonywanie ćwiczeń bez ryzyka uszkodzenia powierzchni. Martwe ciągi, przysiady, rwania i podrzuty wymagają solidnego zabezpieczenia podłogi ze względu na ryzyko upuszczenia dużego ciężaru z wysokości.

Co ważne, dostępne w naszym asortymencie wykładziny gumowe są komfortowe i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Łatwo się je układa i w razie potrzeby ściąga, a chodzenie po nich jest przyjemne i pozwala czuć się bezpieczniej dzięki antypoślizgowym właściwościom. To wyjątkowo trwałe maty, które nawet w przypadku intensywnej eksploatacji zapewniają skuteczną ochronę podłogi na długie lata. Oprócz tego łatwo utrzymać je w czystości – wystarczy przetarcie mokrą szmatką, żeby pozbyć się zabrudzeń. To szczególnie istotne w często uczęszczanych miejscach, w których szybko pojawiają się zabrudzenia na posadzkach, a więc w takich miejscach, jak np. siłownie czy schody w biurach i urzędach.

Zobacz nasze produkty: