Maty na podłogę, posadzkowe, gumowe wykładziny z rolki

Szukasz specjalistycznych mat antypoślizgowych, które będziesz mógł wyłożyć na podłogę w swoim warsztacie lub hali produkcyjnej? Zapraszamy do zakupu nowoczesnych mat gumowych z rolki lub w formie wykładziny o założonych wymiarach. Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą tego rodzaju asortymentu ochronnego. Sprawdź!

Maty ergonomiczne na podłogi

Co istotne, maty posadzkowe mogą z powodzeniem zastępować tradycyjne podłoże, układane w halach produkcyjnych, magazynach, warsztatach itd. Można je położyć na kafelki, czy posadzki betonowe lub całkowicie zastąpić nimi inne rodzaje posadzek. Niewątpliwą, dodatkową zaletą tego rozwiązania jest fakt, że produkt ten jest antypoślizgowy. Gumowe, ochronne maty mają zwartą strukturę. Chodzenie po nich jest komfortowe i odciąża znacznie stopy i cały układ ruchu, łącznie z kręgosłupem, co przy ośmiogodzinnej pracy w ruchu lub stojąc jest niezwykle istotne.

Zastosowanie gumowych i izolacyjnych mat

Warto zaznaczyć, że zastosowanie gumowych, posadzkowych mat jest zróżnicowane. Klientami naszej firmy są zazwyczaj przedsiębiorcy, chcący wyposażyć swoje hale produkcyjne lub warsztaty w ochronne i ergonomiczne maty, dzięki którym poruszanie się po podłodze będzie bezpieczniejsze.

W asortymencie znajdziesz podkłady, gumowe wykładziny, dzięki którym pokryjesz całą powierzchnię obiektu. Sprzedajemy także maty posadzkowe, ergonomiczne z rolki, którymi zabezpieczysz dany fragment powierzchni, np. obszar typowo roboczy, gdzie znajduje się linia produkcyjna.

Do redukcji uczucia zmęczenia podczas wykonywania prac na magazynach, czy halach idealnie sprawdzają się posadzkowe ochronne maty do środowisk suchych. Są to również produkty antypoślizgowe, dzięki czemu są przeznaczone nawet do miejsc o średnim i natężonym poziomie ruchu.

Kolejną grupą mat posadzkowych są te nazywane antystatycznymi . Oferowane są przez naszą firmę z myślą o zakładach, w których praca przebiega z koniecznością chronienia przed ładunkami elektrostatycznymi . Stosuje się je najczęściej w sąsiedztwie elektroniki lub substancji potencjalnie wybuchowych . Sprzedajemy również maty podłogowe, wejściowe, które układa się przed budynkami. Mogą być wykorzystywane jako forma wycieraczki.

Wykładziny gumowe na podłogę z rolki

Sprzedajemy kilka rodzajów gumowych wykładzin na podłogę z rolki, m.in. ergonomiczne , które układa się przede wszystkim w miejscu pracy, np. przy taśmach produkcyjnych. Są to produkty o zwartej, jednak miękkiej powierzchni, świetnie zabezpieczające przed pośliźnięciem, izolujące hałas oraz chroniące przed utratą ciepła. Wykonane zostały z trwałego materiału, dzięki czemu są odporne na ścieranie się.

Sprzedajemy wysokojakościowe artykuły sorpcyjne, pochłaniające oleiste i tłuste wycieki, które możesz nabyć w dwóch wariantach. Mata sorpcyjna dostępna jest w dużych rolkach, które można samodzielnie podzielić ją na aż 48 mniejszych odcinków.


Pady Sorpcyjne

Sprzedawane są natomiast w wygodnych kawałkach. W jednym opakowaniu znajduje się aż 50 podkładów.


Właściwości mat Sorpcyjnych

Oba produkty wykonane zostały z tworzyw wtórnych, głównie przy wykorzystaniu włókien celulozowych, cechują się dużą apsorbcją cieczy i substancji oleistych, chemicznych. Nie pozostawiają smug i tłustej nawierzchni. Wylany preparat wchłania się całkowicie w podkład.

Na życzenie klienta oferujemy produkt w specjalnych rozmiarach.

 

Zobacz nasze produkty: