Mata sorpcyjna pochłaniająca wodę

Szukasz sprawdzonych i wysokojakościowych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł pozbyć się niebezpiecznych plam oleju, smaru lub płynu hydraulicznego z powierzchni? Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Sprzedajemy maty sorpcyjne pochłaniające substancje, które potencjalnie mogą zagrażać zdrowiu lub życiu ludzkiemu. Sprawdź.

Mata pochłaniająca substancje niebezpieczne

Hale produkcyjne, magazyny, warsztaty to miejsca, w których często dochodzi do wycieku różnorodnych substancji oleistych na posadzkę. Taka kałuża może nie tylko zaszkodzić sprzętom, które są podłączone do prądu, ale także ludziom. Wystarczy chwila nieuwagi, by sytuacja stała się niebezpieczna, zagrażająca zdrowiu lub życiu ludzkiemu. Osoba poruszająca się po tłustej nawierzchni może przewrócić się i narazić na złamanie lub uderzenie w głowę.

Aby przestrzegać podstawowych środków ostrożności w takich miejscach, należy wyposażyć je w odpowiednie rozwiązania. Mata sorpcyjna pochłaniająca wodę oraz różnorodne substancje oleiste jest świetnym rozwiązaniem.

Mata pochłaniająca substancje niebezpieczne

W naszym asortymencie znajdziesz wysokojakościowe specjalistyczne maty sorpcyjne. Produkt ten został wykonany z trwałych surowców wtórnych, włókien celulozowych. Cechuje się wysoką chłonnością substancji płynnych i oleistych. Dzięki wykorzystaniu tego typu podkładów bez trudu usuniesz wszelkie rozlania i rozchlapania w firmie lub warsztacie. Maty sorpcyjne pochłaniające płyny hydrauliczne, tłuszcze, oleje. Można je również wykorzystywać jako formę podkładu i zabezpieczenia podłogi podczas wykonywanej pracy – na przykład rozlewania płynów z pojemników zbiorczych do mniejszych – roboczych. Zapraszamy.

Mata Sorpcyjna wykonana jest z włókien celulozowych pochodzących z surowców wtórnych. Wchłania olej, wodę, a także tłuszcz, płyny transmisyjne, płyny hydrauliczne, chłodziwa, oleje napędowe i wiele innych płynów.

1 rolka maty jest perforowana w poprzek co 48,26 cm, jak również na środku długości rolki, pochłania do 158,99 litrów płynu.

  • Rozmiar rolki: 72,39cm x 22,86m
  • Ilość odcinków: 48
  • Ilość w opakowaniu: 1 rolka
  • Kolor: Szary
  • Wymiary opakowania: 55,63cm (dł) x 50,55cm (szer) x 74,29cm (wys)

UWAGA: Produkt nie jest przeznaczony do stosowania z agresywnymi kwasami lub zasadami.

Wszystkie materiały sorpcyjne należy neutralizować zgodnie z przepisami lokalnymi.

Zobacz nasze produkty: