Czyściwo włókninowe

Czyściwa włókninowe TETEX – wielozadaniowe, profesjonalne czyściwa przemysłowe to oszczędność czasu oraz kosztów prac porządkowych w każdej firmie. Czyściwa włókninowe TETEX prezentowane w ofercie pozwalają szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia różnego typu, dzięki temu znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki. Dzięki wyjątkowej chłonności, poza oczyszczaniem zanieczyszczonych powierzchni z powodzeniem posłużą do ich osuszania, a także jako podręczny, jednorazowy ręcznik do wycierania rąk, narzędzi, blatów.

Przemysłowe czyściwa włókninowe – zalety i zastosowanie

Oferowane przez naszą firmę przemysłowe czyściwa włókninowe są z reguły wytwarzane z mieszanek poliestrowych, polipropylenowych lub wiskozowych. Każdy wykorzystywany fragment jest najczęściej jednorazowy, co korzystnie wpływa na higienę. Nie występuje tutaj problem stopniowego zużywania się materiału, z jakim mamy do czynienia w przypadku tekstylnych ścierek. W przeciwieństwie do popularnych ręczników papierowych wyroby z domieszką wiskozy lub poliestru wykazują większą odporność na rozdarcia w kontakcie z cieczą. Można je namaczać w środkach dezynfekujących, przez co znakomicie sprawdzą się w miejscach wymagających sterylnych warunków pracy – np. w szpitalach, laboratoriach, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Pomimo dużej wytrzymałości czyściwo włókninowe zachowuje miękkość i delikatność, dzięki czemu nie powoduje zarysowywania czyszczonych nawierzchni.

CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE

czyściwo przemysłowe tetex classic producent czyściwa tethys.pl

Czyściwo wiskozowo – poliestrowe. Uniwersalne. Bardzo mocne i miękkie, z atestem PZH.

Czyściwo wiskozowo-polistestowe o gładkiej powierzchni. Bardzo wytrzymałe z atestem PZH.

Czyściwo celulozowo-polipropylenowe. Miękkie i elastyczne, o obniżonym stopniu pylenia, z atestem PZH.

Czyściwo celulozowo-poliestrowo-polipropylenowe. Ekstremalnie chłonne. Elastyczne i bardzo wytrzymałe. Posiada atest PZH.

Czyściwo celulozowo – poliestrowe. Wytrzymałe, niskopylne, nierysujące, o dużej absorpcji, odporne na rozpuszczalniki, z atestem PZH.

Czyściwo celulozowo-poliestrowe. Bardzo chłonne, mocne w stanie suchym i mokrym. Bezpyłowe. Odporne na rozpuszczalniki i rozcieńczalniki. Atest PZH.

Czyściwo celulozowo-poliestrowe, krepowana. Bardzo wytrzymałe i chłonne. Niskopylne. Nie rysuje czyszczonych powierzchni.

Czyściwo celulozowo-poliestrowe, gładkie. Bardzo wytrzymałe i chłonne. Niskopylne. Używane także z rozpuszczalnikami. Nie rysuje czyszczonych powierzchni.

Czyściwo w 100% polipropylenowe. Miękkie i bezpyłowe. Odporne na rozpuszczalniki. wytrzymałe i chłonne. Miękkie i elastyczne, nie rysuje czyszczonej powierzchni.

Czyściwo do nasączania, celulozowo – polipropylenowe. O obniżonym stopniu pylenia, do czyszczenia powierzchni chropowatych.

Czyściwo do nasączania, polipropylenowe. Ekstremalnie wytrzymałe. Bezpyłowe. Odporne na rozpuszczalniki. Nasączone płynami dezynfekcyjnymi lub technologicznymi.

Czyściwo w 100% wiskozowe, w pełni biodegradowalne. Czyściwo nie wymaga utylizacji. Bardzo mocne, miękkie i nierysujące. Posiada atest PZH.

Czyściwo celulozowo – poliestrowe. Odporne na rozdarcia, bezpyłowe. Jednostronnie szorstka powierzchnia do usuwania uporczywych zabrudzeń. Odporne na rozpuszczalniki.

Czyściwo wiskozowo-poliestrowe. Uniwersalne. Bardzo mocne i miękkie. Nie ulegają odbarwieniu, bardzo chłonne. Nie pozostawiaja drobin.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

    Wysyłając formularz kontaktowy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanej wiadomości.

    Co wyróżnia czyściwa przemysłowe TETEX?

    Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w produkcji przemysłowych środków czystości. W firmie Tethys dzięki wieloletniemu doświadczeniu poznaliśmy problemy firm funkcjonujących w różnych gałęziach przemysłu. Każde nasze czyściwo włókninowe odpowiada na nieco inne potrzeby, umożliwiając usunięcie odmiennych rodzajów zabrudzeń. Produkty z linii Tetex Mechanic pozwalają skutecznie wyczyścić zabrudzenia typowe dla prac warsztatów i zakładów fabrycznych. Nasze celulozowo-poliestrowe ścierki znakomicie wchłaniają lakiery, oleje i smary, nie uszkadzając przy tym powierzchni. Tetex Glass to z kolei wyrób wytworzony z włókien polipropylenowych, dedykowany do pielęgnacji szkła. W ofercie producenta czyściw Tethys dostępne jest także włókninowe czyściwo przemysłowe do czyszczenia na mokro, które można nasączać wybranym preparatem – np. środkiem dezynfekującym lub płynem technologicznym.
    Naszym Klientom dajemy możliwość personalizacji oferowanych produktów. Na ich prośbę mogą zostać wykonane w innych rozmiarach niż te, które zostały podane w szczegółowym opisie każdego z czyściw.